Ako nakupovať:

Žiadna registrácia nie je potrebná. Našou prioritou je šetriť Váš čas.

Metodika nakupovania:

Vy pripravíte pre Nás zoznam nákupu, ktorý si želáte obstarať. Vyberiete si jednu zo 4 nami ponúkaných možností zaslania a vytvorený zoznam pošlete ako objednávku, ktorej prevzatie bude potvrdené. My vo Vami zvolenom obchodnom reťazci/ viď. Kde nakupujeme/ nakúpime za Vás a následne zabezpečíme donášku potravín a iného tovaru priamo do domu. Platbu za Váš nákup Nám vrátite na základe daňového dokladu obstaraného nákupu, ktorý Vám bude predložený Naším vodičom a bude splatná predom prevodom na účet spoločnosti alebo v hotovosti pri prevzatí nákupu. Platíte len za služba sprostredkovanie a dodanie nákupu, ktorá je spoplatnená podľa platného cenníka a je splatná v hotovosti pri doručení nákupu na miesto dodania.

telefonická objednávka telefonická objednávka | 0948 15 14 13

Vytočte naše tel. číslo, nadiktujte nám nákupný zoznam (presná špecifikácia tovaru napr. chlieb rascový 500 g, 2 ks), kde nakúpiť (maloobchodný reťazec, napr. Tesco Stores) a miesto dodania, kontaktná osoba a číslo.

sms sms správou

napíšte nám nákupný zoznam (presná špecifikácia tovaru, napr. Mlieko rajo polotučné 1 l,3 ks), kde nakúpiť (maloobchodný reťazec), miesto dodania, kontaktná osoba a číslo. 0948 15 14 13

email e-mailom | nakupy@nakupykdveram.sk

nákupný zoznam (presná špecifikácia tovaru napr. maslo rajo 250 g.), kde nakúpiť (maloobchodný reťazec, miesto dodania a kontaktná osoba).

objednávkový formulár objednávkovým formulárom

využite priamo služby tejto webstránky. Vypľňte pripravené polia a napíšte nákupný zoznam (presná špecifikácia tovaru napr. maslo rajo 250 g.), kde nakúpiť (maloobchodný reťazec). Objednávkový formulár.


Telefonické objednávky: 9:00 - 20:00 hod
e-mail objednávky: nonstop